Zwardońska baza noclegowa przy granicy ze Słowacją

Zwardoń [dostępny w serwisie Wikipedia/ciekawostki]  ze względu na kilka spójnych cech zaczął rozwijać się pod kontem turystycznym, tak więc prócz atrakcji, jakie czekają na turystów, zainwestowano również w rozwój bazy noclegowej [dostępnej w serwisie Meteor / noclegi Zwardoń] i gastronomicznej, bez której niemożliwe byłoby goszczenie gości, którzy chętnie przybywali do Zwardonia na czas zimowego szaleństwa.

Na pierwszy z noclegów zaprasza Gościniec Halka, który jest ośrodkiem wypoczynkowym usytuowanym w centrum miasta. W budynku Halki funkcjonuje restauracja serwująca kuchnię regionalną. Inna infrastruktura towarzysząca to miedzy innymi: sklep, sauna oraz jacuzzi, które są niewątpliwie dużą atrakcją dla zmarzniętych zabawą na stoku narciarzy. Gościniec posiada swój Internet, niestrzeżony parking oraz narciarnię z możliwością nabycia używanego sprzętu. Pokoje, mimo że skromnie urządzone posiadają swój węzeł sanitarny. Dodatkowo Halka organizuje imprezy okolicznościowe, takie jak sylwestry, święta czy inne.

Kolejne miejsca noclegowe oferuje właściciel pokoi gościnnych Relaks, który dla polepszenia pobytu swoich gości wprowadził system rabatowy na niektóre atrakcje zlokalizowane w Beskidach. Relaks oferuje noclegi w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych, w których część pokoi posiada swoją łazienkę, a część ma wspólny węzeł sanitarny. Relaks leży na uboczu miasta, przez co daje możliwość lepszego kontakt z naturą. Leży również około 300 metrów od pieszego przejścia granicznego ze Słowacją. W Relaksie do dyspozycji gości oddana jest również kuchnia, w której samodzielnie można przygotować sobie posiłek.

Następne ciekawe miejsce noclegowe oferuje Noconiówka, która składa się z jednego drewnianego domku z możliwością noclegu dla 5 osób. Domek bardzo przytulny z balkonem i tarasem, utrzymany w ciepłym górskim klimacie drewnianych wnętrz. W środku na gości czeka kominek, aneks kuchenny i pomieszczenia sypialne oraz duża jadalnia z salonem. Obiekt leży na uboczu Zwardonia w pięknym klimatycznym miejscu ze wspaniałymi widokami na okoliczne góry i łąki. Tak więc sama przyroda i mikroklimat zachęcają do odwiedzenia tego miejsca, nie mówiąc już innych atrakcjach, jakie oferuje miasto. Warto tu przyjechać i zapoznać się z bazą zarówno noclegową, jak i atrakcjami dla narciarzy oraz miłośników pieszych górskich wycieczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>