Chłopy – wieś na Wybrzeżu Słowińskim

Chłopy to nadmorska miejscowość zlokalizowana na Wybrzeżu Słowińskim. Wieś ta jest położona w województwie zachodniopomorskim. Warto wiedzieć, że miejscowość tę zamieszkuje bardzo mała grupa osób, a mianowicie zaledwie około trzystu. Ogromną atrakcją obiektu jest przystań rybacka. Koniecznie trzeba wiedzieć, że na wschód od tej miejscowości znajduje się 16 południk geograficzny. Wieś ta jest wpisana do rejestru zabytków z zachowanym tradycyjnym układem rybackiej osady oraz domami z XIX wieku, które ozdobione są ludowymi malowidłami.

Zostając na dłużej w tej miejscowości warto skorzystać z bogatej oferty noclegowej Chłopów, w którą wpisuje się na przykład obiekt Ośrodka Wypoczynkowo Rehabilitacyjnego. Jest on zlokalizowany w miejscowości Chłopy przy ulicy Kapitańskiej 61-63. W ofercie znajduje się 120 miejsc noclegowych. Ośrodek oferuje 34 dwuosobowe pokoje, 10 pokoi trzyosobowych a także 8 pokoi czteroosobowych i 4 pokoje typu studio. Goście mają do dyspozycji saunę oraz solarium, gdzie można nabrać nieco koloru. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą skorzystać na terenie obiektu z siłowni oraz sali gimnastycznej.

Kawiarnia Pod Krzywą Wieżą oferuje swoim gościom 96 miejsc w lokalu. Śniadanie kosztuje tam 15 złotych, natomiast obiad wraz z podwieczorkiem wyniesie nas 22 złote. W lokalu można napić się kawy, pochodzącej z różnych stron świata oraz posmakować własnych wypieków.

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny położony jest wśród nadmorskich wydm. Posiada on także własne zejście na plażę i z pewnością jest to idealny miejsce, aby odpocząć od hałasu i zgiełku dnia codziennego.

Innym miejscem, w którym można się zatrzymać jest Baza Grubych Ryb. Ten obiekt został usytuowany w miejscowości Chłopy przy ulicy Bosmańskiej 26. Baza oferuje swoim gościom 24 miejsca noclegowe i posiada w swojej ofercie 6 czteroosobowych domków letniskowych. Cena za pobyt w takim domku plasuje się od 99 złotych do 250 złotych. W skład każdego domku wchodzą sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka oraz zadaszony taras. Ponadto na terenie domku znajduje się stały i bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf, suszarka do bielizny, pościel, parawany, meble ogrodowe, a także grill.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>